SÕPRUSKOHTUMINE
Pühapäeval (30. märtsil) toimus Forus Spordikeskus Viimsi tenniseväljakutel Tenniseklubi Avantage ja US Tenniseakadeemia – USTA Viimsi vahel sõpruskohtumine .Võisteldi oranži ja kõva palliga.Mängijad erinevatest vanuseklassidest said oma oskused proovile panna ja nautida sportlikku päeva.Jääme ootama järgmisi sportlikke kohtumisi!
